NMK - Størst og best innen motorsport!
   
Tekststørrelse

Toppbanner

HOVEDSTYRET NMK GARDERMOEN

Filter
Vis nr. 
Navn Stilling Mobil
Adresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Epostadresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Johnny Gravseth Leder Hovedstyret
Ken Roger Tandberg Nestleder Hovedstyret 91392744
Martin Erdmann Leder MX 99543237
Tormod Karlstad Leder Bil 90936916
Atle Skaar Styremedlem 91169177
Siv Tandberg Styremedlem 93420578
Stig Roar Slettom Varamedlem 47716361
Tore Lingjærde Varamedlem 90875142
Webmaster Webmaster 95309688

facebook

Samarbeidspartnere

 

grasrotandelen logo.bmp

 

Norsk bilsport
  • Andreas Mikkelsen har hatt en vanskelig og tøff sesong. I helgen håper han å avslutte sesongen med et toppresultat i... The...

  • Roar Lindland, som i år vant ProAm-mesterskapet i Porsche Supercup, skal kjøre årets første løp i Porsche GT3 Cup Challenge... The...

  • For biler i klassene 1 – 9 tillates kun 15″ vinterdekk i dimensjonene 205-65/15″ og 185-65/15″ («VM-hjul)». For øvrige klasser... The...

  • Håvard Hallerud fra NMK Sunnfjord kommer til å signere med formelteamet Team Greenpower for 2019-sesongen.   RACING: Etter en svært... The...

  • Bilsportlegenden Tommy Rustad har avsluttet sin profesjonelle karriere, men får nye utfordringer i 2019 som ambassadør for Continental. Tommy Rustad... The...

  • Drammenseren Anders Grøndal har hatt en fantastisk sesong i 2018 med NM gull både i rally og bakkeløp. Men i... The...

  • NBF Talentutvikling inviterer utøvere (fra 12 års alder) i alle bilsportgrener til høstsamling lørdag 1. og søndag 2. desember. NBF... The...

  • Det var ni utøvere som fikk teste Formel Renault på Rudskogen Motorsenter, når Team Greenpower arrangerte testdag, og det sto... The...

  • Etter helgens to løp i Porsche Supercup i Mexico City kunne Roar Lindland endelig slippe jubelen løs: Han klarte årets... The...

  • Driftingsjåføren Christian Bakkerud fra Frekhaug utenfor Bergen står foran en av sine aller største utfordringer. Hans hjemme byggede 800 HK... The...

Hvem er online

Vi har 24 gjester her nå.

Aktiviteter

November 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Besøksteller

04586877
I dag
I går
Denne uka
Denne måneden
Siste måned
Alle dager
104
416
1864
10488
38869
4586877

Din IP 54.159.44.54
Dato: 2018-11-15 04:57:43