NMK - Størst og best innen motorsport!
   
Tekststørrelse

Toppbanner

HOVEDSTYRET NMK GARDERMOEN

Filter
Vis nr. 
Navn Stilling Mobil
Adresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Epostadresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Johnny Gravseth Leder Hovedstyret 90139817
Øyvind Sletli Nestleder Hovedstyret 46853963
Martin Erdmann Leder MX 99543237
Tormod Karlstad Leder Bil 90936916
Sebastian Erdmann Styremedlem 48252816
Hanne Rud Styremedlem 91875708
Bente Karlstad Varamedlem 41210071
Torgeir Sundby Varamedlem 95474467
Webmaster Webmaster 90048475

facebook

Samarbeidspartnere

 

grasrotandelen logo.bmp

 

Norsk bilsport
  • Emil Heyerdahl vant begge løpene i Formula STCC Nordic på Rudskogen på lørdag, og sikret dermed dobbeltseier til det nye... The...

  • Han var raskest på treningen. Måtte bryte første løp, men deretter tok Dennis Hauger en 6. og en 3. plass... The...

  • Rally Portugal ble aldri som Andreas Mikkelsen hadde håpet, men nordmannen gleder seg over at hans gode venn og teamkamerat... The...

  • Dennis Hauger og hans Red Bull Jr Team-kollega Jack Doohan er begge klare for en ny racehelg i det britiske... The...

  • Denne helgen kjører Mads Siljehaug det andre løpet i Blancpain Endurance Series GT3 på erverdige Silverstone i England. Det første... The...

  • Det er ikke krav om at innsugspartiet i forgasseren er merket med IAME. Forgasseren må for øvrig stemme med homologeringsdokumentet. The...

  • Andreas Mikkelsen ligger på fjerdeplass i VM, og målsettingen for Rally Portugal er å ta innpå de tre som ligger... The...

  • Det ble seier i Pro Am-klassen for Roar Lindland i årets første løp i Porsche Supercup i spanske Barcelona. Lyngdølen... The...

  • Sondre Evjen startet RX2-sesongen med å kjøre inn til en andreplass i belgiske Mettet. Til tross for litt «oppvarming» med... The...

  • RACING: Racing NM hadde sin sesongåpning på Vålerbanen i Hedmark. Rekordstor åpningshelg med hele 140 startende biler, og det var... The...

Hvem er online

Vi har 44 gjester her nå.

Aktiviteter

May 2018
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Besøksteller

04386027
I dag
I går
Denne uka
Denne måneden
Siste måned
Alle dager
1313
820
1313
21540
36382
4386027

Din IP 54.196.86.89
Dato: 2018-05-21 20:49:53