NMK - Størst og best innen motorsport!
   
Tekststørrelse

Toppbanner

HOVEDSTYRET NMK GARDERMOEN

Filter
Vis nr. 
Navn Stilling Mobil
Adresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Epostadresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Johnny Gravseth Leder Hovedstyret
Ken Roger Tandberg Nestleder Hovedstyret 91392744
Martin Erdmann Leder MX 99543237
Tormod Karlstad Leder Bil 90936916
Atle Skaar Styremedlem 91169177
Siv Tandberg Styremedlem 93420578
Stig Roar Slettom Varamedlem 47716361
Tore Lingjærde Varamedlem 90875142
Webmaster Webmaster 95309688

facebook

Samarbeidspartnere

 

grasrotandelen logo.bmp

 

Norsk bilsport
  •                 De nye lisensene ser slik ut. På dette bilde er fører og... The...

  • Førstkommende lørdag innledes årets NM-sesong i rally. Tradisjonen tro åpnes det hele med Sigdalsrally, og på startstreken befinner det seg... The...

  • Visning av lisenser i Gnist   Funksjonærlisensene blir sendt ut løpet av januar.  Dere som har betalt funksjonærlisens 2018, er... The...

  • Marcus Påverud leverte overbevisende innsats for Leipert Motorsport i 24-timersløpet i Dubai fredag og lørdag. Laget kjørte inn til klasseseier... The...

  • Informasjon fra Rallycrosseksjonen Rallycross I seksjonens møte med klasserepresentantene kom det fra enkelte klasser ønske om enhetsdekk i NM, mens... The...

  • Det har vært jobbet intenst over lenger tid med en tiltakspakke og kommersialisering av RallyNM. Et viktig elementet i denne forbindelsen... The...

  • Førstkommende fredag går starten for årets internasjonale sesong i asfaltracing for Marcus Påverud. 18-åringen fra Lier åpner sesongen med en... The...

  • Vinneren av Bilsporttalentet 2018, Emil Heyerdahl går fra formelbil til Porsche Carrera Cup Skandinavia foran neste års sesong. Overgangen fra... The...

  • Edward Sander Woldseth har signert en ny sesong med Team Greenpower og fortsetter satsingen i Formula Nordic i 2019.  ... The...

  • Anders Grøndal fikk en optimal start på 2019 sesongen med totalseier i Rally Smådølasprinten med sin nye kartleser Marius Fuglerud... The...

Hvem er online

Vi har 26 gjester her nå.

Aktiviteter

January 2019
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Besøksteller

04616161
I dag
I går
Denne uka
Denne måneden
Siste måned
Alle dager
25
695
1454
6869
12551
4616161

Din IP 54.226.64.30
Dato: 2019-01-18 00:07:54