NMK - Størst og best innen motorsport!
   
Tekststørrelse

Toppbanner

HOVEDSTYRET NMK GARDERMOEN

Filter
Vis nr. 
Navn Stilling Mobil
Adresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Epostadresse til NMK Gardermoen Kontaktadresse
Johnny Gravseth Leder Hovedstyret
Ken Roger Tandberg Nestleder Hovedstyret 91392744
Martin Erdmann Leder MX 99543237
Tormod Karlstad Leder Bil 90936916
Atle Skaar Styremedlem 91169177
Siv Tandberg Styremedlem 93420578
Stig Roar Slettom Varamedlem 47716361
Tore Lingjærde Varamedlem 90875142
Webmaster Webmaster 95309688

facebook

Samarbeidspartnere

 

grasrotandelen logo.bmp

 

Norsk bilsport
  • NM-avslutningen i rallycross på Gardermoen ble akkurat så spennende som man håpet på forhånd. NMK Gardermoen hadde nærmere 150 biler... The...

  • Årets norgesmesterskap i baneracing ble kjørt på Vålerbanen denne helgen, og for en avslutning det ble. RACING:Før helgen ble det... The...

  • Møller Bil Motorsport vant sitt tredje løp på rad i TCR-klassen under lørdagens sjuende runde i det tyske langdistansemesterskapet VLN... The...

  • Det norske formelteamet, Team Greenpower Racing & Technology kjørte denne helgen finalene i Formula STCC Nordic på Mantorp Park, og... The...

  • Anders Grøndal og kartleser Roger Eilertsen er klare for NM runden Rally Hedemarken på lørdag i teamets Ford Fiesta R5.... The...

  • Ole Christian Veiby går en spennende avslutning på sesongen i vente. Unggutten har byttet til Citroën, og målet er å... The...

  • Det manglet ikke på innsatsvilje og vinnerinstinkt da de fem finalistene i konkurransen Bilsporttalentet 2018 møttes til dyst på Vålerbanen... The...

  • Årets NM i baneracing skal avsluttes på Vålerbanen til helgen, og det er fortsatt jevnt om seieren i flere av... The...

  • Appelldomstolen behandlet appell nr. 281 den 10. september 2018. Dommen finner du  her. The post Appell nr. 281 – Dom appeared...

  • Det vil garantert bli stor underholdning og tette spennende oppgjør når årets rallycross-NM skal avsluttes på Gardermoen Motorpark kommende helg.... The...

Hvem er online

Vi har 23 gjester her nå.

Aktiviteter

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Besøksteller

04533380
I dag
I går
Denne uka
Denne måneden
Siste måned
Alle dager
861
982
1843
39775
29294
4533380

Din IP 54.225.59.14
Dato: 2018-09-25 18:50:34